קניית זהב בצפון

כמה פעמים עלה הצורך בכסף מזומן ובאופן מידי ולא הצלחתם למצוא פתרון לצורך הזה בכסף מזומן? אתם לא רוצים לקחת הלוואות פרטיות, שהן לעתים מיידיות אולם כרוכות בריביות גבוהות במיוחד ועם תנאי החזר נוקשים, קבלת הלוואה מהבנק לוקחת זמן ואתם גם לא בטוחים שאתם רוצים או יכולים לעמוד בהחזרים והצורך בוער, ממש מהרגע להרגע. הבשורות הטובות הן כי יש פתרון, גם למצבי משבר. אם יש לכם זהב, תכשיטים שאינם בשימוש ועדיים שונים, יש מי שיקנה מכם אותם ובמזומן.

מחליפים זהב בכסף

תושבי הצפון, יש לכם דרך לקבל כסף במזומן ובאופן מיידי. חברה לרכישת זהב בכל הפורמטים שלו- גולמי, מטבעות, שרשראות, צמידים, טבעות ועגילים, קונים זהב בצפון, גם אם מדובר בצפון הרחוק. איך זה עובד? אתם יוצרים קשר ומודיעים לנו כי אתם מוכרים זהב בצפון. נציג מטעמינו האחראי על קניית זהב בצפון מגיע אליכם באופן מיידי ובאותו היום, וקונה מכם את הזהב. אנו קונים זהב בצפון במחירים הוגנים ובהתאם לבדיקה והערכת הזהב שברשותכם ועד כמה הוא טהור.

פעמים רבות אנו שומרים מוצרי זהב ישנים שאיננו עושים בהם כל שימוש. מדובר בתכשיטים ישנים, חלקם שבורים, חלקם לא אופנתיים עבורנו ואנו שומרים אותם מאחר וברור שלא נזרוק מוצר המכיל זהב. זה הזמן להמיר את המוצרים הללו בכסף מזומן, גם אם אינכם זקוקים למזומן באופן דחוף.

בין אם מדובר במטבעות זהב ישנים שמוטלים במגירה, עגיל שבן זוגו נעלם לעד, שרשרת שבורה שלא ניתן לתקן אותה ועוד. במקום להעלות אבק, זה הזמן ליצור עימנו קשר ולבצע קניית זהב בצפון וללא כל מאמץ מצידכם.

שירות אישי ומחירים הוגנים

גם אם אתם תושבי הצפון הרחוק, הסירו דאגה מלבכם: המרחק לא מהווה כל בעיה עבורנו. בתוך עשרים וארבע שעות מרגע יצירת הקשר עימנו יגיע עד לפתח ביתכם נציג מטעמינו, מומחה בבדיקת והערכת זהב, איכותו ושוויו. הבדיקה תתבצע בביתכם או בכל מקום שתבחרו לעשות אותה ותינתן הערכה מיידית. את הכסף אתם מקבלים במזומן ובאופן מיידי, כאשר, כאמור, המחירים הינם הוגנים ומתחשבים. כלומר, באותו המעמד של הגעה לבית הלקוח ושערוך הזהב, מתבצעת מכירת זהב בצפון מיידית ובכסף מזומן.

ישנם מצבים בחיים שאיננו מוכנים או ערוכים להם. הבולט מכולם הוא הצורך המיידי בכסף מזומן. הלוואה אינה תמיד הפתרון האידאלי, מאחר והלוואות צריך להחזיר. יש לכם הזדמנות פז, תרתי משמע, לקבל כסף מזומן עבור פריטים שממילא אינכם עושים בהם שימוש וזה הזמן להמיר אותם בכסף מזומן. אנו קונים זהב בצפון ומקבלים את כל סוגי הזהב ובכל הפורמטים שלו, כך שאינכם צריכים לדאוג אם שעון הזהב לא עובד או אם שרשרת הזהב שבורה.

עבורנו, הערך הוא של חומר הגלם ממנו עשוי התכשיט או מטבע הזהב ואנו יודעים להעריך אותו ולתת לכם תמורה מלאה עבורו. מוכרים זהב בצפון? צרו עימנו קשר עוד היום – יש מי שיקנה אותו מכם.

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד

054-8303162 חייג עכשיו