מכירת תכשיטים

הזמנים בהם אנו חיים והשינויים החלים במציאות הכלכלית שלנו, וממש לנגד עינינו, הם אולי הזמן הנכון יותר להיערך ולמצוא מקורות הכנסה נוספים, לאור השינויים הכלכליים, העלאות המחירים, המסים ויוקר המחייה. אולם, דיבורים חוד ומעשים לחוד.

זה לא כל כך פשוט להגדיל את מקור ההכנסה, לא פשוט להגדיל את תזרים המזומנים, וברוב המקרים אפילו בלתי אפשרי. מה שרובינו לא לקוחים בחשבון הוא פתרונות קלים ומהירים, שאולי לא יהפכו אותו לעשירים מאד, אולם יתנו מענה מיידי וקל לצורך במזומנים וללא כל התחייבות מצידנו. לפתרון הזה יש שם אחד והוא נקרא זהב, קניית זהב מהווה את אחד ממקורות הככנסה הקלה הזמינה ונוחה ביותר גם לאלו שלא עשירים כקורח.

הבהלה לזהב – למה כולם אוהבים זהב ?

קניית תכשיטים היא עניין שבשגרה עבור סוחרים בזהב. לזהב, ולא חשוב מה מצבו, גילו והאם התכשיט הוא שבור, יש ערך רב. סוחרים רבים יגיעו לכל מקום בארץ רק כדי לקנות תכשיטים העשויים זהב, במחירים הוגנים ובמזומן.

עבורכם, זו יכולה להיות הזדמנות פז. או זהב. איך זה בדיוק עובד? נתחיל במעט הסטוריה: זהב הוא מתכת שנעשה בה שימוש כבר בימי קדם. כבר בתקופה זו יוחסו לו תכונות רבות של אצילות, עושר ומעמד גבוה. תרבות האינקה כינתה אותו זיעת השמש, תרבויות אחרות השתמשו בו כדי לפסל דמויות חשובות ואלילים ותכשיטים הוכנו ממנו.

בהמשך הפך הזהב לפריט סחיר ומטבעות זהב החליפו ידיים תמורת סחורה שוות ערך. להב תכונות אציליות במיוחד, הוא מבריק בכל מצב, גם בצורתו הגולמית, הוא רך ונוח לעיבוד ולכן ביסס את מקומו לאורך השנים כסמל סטטוס חברתי שנשאר יציב ומבוקש לאורך השנים כולן. מחירו של הזהב נותר יציב בדרך כלל, ואם הוא משתנה, הדבר קורה לרוב בעתות מלחמה או אי יציבות מדינית.

לכן, השקעה בזהב היתה מאז ומתמיד אפיק בטוח למדי. עם השנים נמצא כי שימוש בזהב הוא יעל גם לענפים בתעשייה, כמו למשל ציפוי מגעים חשמליים, שימוש בזהב לרכיבים של תקשורת ומחשבים, ציפוי משטחים החשופים ללחות בשל עמידותו הגבוהה של הזהב לקורוזיה, שימושים בננוטכנולוגיה ועוד. רוב רובם של מחצבי הזהב נמצאים בדרום אפריקה שמספקת שני שלישים מכמות הזהב העולמית.

בתקופה הקדומה היו מחצבי זהב גם בארץ ישראל, דרומית למכרות הנחושת אשר בתמנע. מרבצים אלו נוצלו עד תום בתקופה האיסלמית ותהליך הפקתו התבצע באמצעות אבני ריחיים ששימשו לטחינת גרגרי הזהב. מסחר בזהב מתקיים עד היום, עם שוני אחד: בעוד שבעבר שימש הזהב כאמצעי לרכישת סחורה, כיום מחליפים אותו שטרות הכסף ואילו הזהב משמש להשקעה ולכל השימושים האחרים שנמנו לעיל.

מכירת זהב מהבית וקבלת כסף מזומן

נשוב לימינו אנו. התכשיטים הישנים שלכם, אלו הטמונים במגרה או שמורים בכספת, יכולים להיות מכרה הזהב הפרטי שלכם. חברות רבות יקנו אותם מכם וללא כל התחשבות במצב הזהב, גודלו או העובדה שהתכשיט שבור או פגום. כל זה לא משנה, חשוב רק להבין את טוהר הזהב בקראט ואת משקלו.

נתונים אלו יסייעו לחשב ולהבין את ערכו האמיתי של התכשיט המצוי בידיכם. גם אתם יכולים לוודא את טיבו של התכשיט בידיכם ומכמה קראט הוא עשוי מאחר ובכל תכשיטי הזהב, או כל צורה אחרת שלו, חייבת להופיע חותמת המציינת את אחוזי הקראט ממנו עשוי הזהב. קראט זה הוא יחידת מידה המספרת לנו סיפור שלם על הזהב: כל פריט זהב יהיה מעורב עם מתכת אחרת, כגון פלטינה, נחושת ואחרות. השאלה היא כמה אחוזי סגסוגת- מתכות אחרות- מצויים בזהב וכמה אחוזי זהב.

אם תכשיט הזהב שברשותכם הוא עם חותמת של תשעה קראט, משמעות הדבר היא כי מדובר בזהב מעורבב מאד ובעל ערך נמוך יותר. עשרים וארבעה קראט יספרו לכם כי מדובר בזהב טהור כמעט במעט האחוזים. נתון נוסף שיש לקחת בחשבון הוא משקל התכשיט. את המשקל בודקים ללא התחשבות באלמנטים אחרים שיש בתכשיט, כמו למשל יהלומים או אבנים אחרות. שוקלים את הזהב כזהב בלבד. לאחר וידוא איכות הזהב וטיבו, תוכלו לקבל כסף מזומן ומיידית תמורת התכשיטים שלכם.

זהו פתרון מהיר, נוח ויעיל מאד למצבים בהם אתם זקוקים לכסף מזומן או למצבים בהם אתם רוצים לעשות קצת סדר בתכשיטים שלכם. כך או אחרת, חברה הרוכשת זהב, מגיעה היישר לביתכם, בזמן קצר, עם נציג הבקיא באומדן והבנת טיב התכשיטים שלכם, ועם מחיר הוגן התואם את מחירי הזהב העולמיים. במקום הלוואות שצריך להחזיר, שבירת ראש מהיכן להשיג את הכסף או חשש שהתכשיטים הישנים והשבורים לא יהיה בהם עניין, מספיק ליצור קשר עם חברה אמינה ובעלת מוניטין, עם שירות עד הבית וביצוע מכירת התכשיטים שלכם במקום, במזומן ובמחירים הוגנים.

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד

077-2044244 חייג עכשיו