זהב ישן

איך משיגים כסף במזומן ומהיר? בשאלה זו מתחבטים ישראלי רבים מדי יום. המשכנתא חונקת, המסים רק הולכים וגדלים ואם צץ פתאום מקרה חירום בללתי צפוי, לא תמיד יש אפילו תוכנית חסכון לשבור. לקיחת הלוואה מהבנק היא או בלתי אפשרית כי הבנק מסרב, או אפשרית עם תנאים והגבלות מחמירים ועם החזרים הנושאים רבית גבוהה.

עבור רבים זו מציאות חיים, לעתים מייאשת. יש פתרון לקבל כסף מזומן, והוא יעיל, חוקי, אמין ואפילו נוח. לפנות חברה המבצעת קניית זהב בצורה מקצועית ולמכור את התכשיטים הישנים שלנו או אפילו מטבעות זהב.

פותרים את בעיית התקציב על ידי מכירת זהב או תכשיטים ישנים

קניית זהב במזומן על ידי חברות העוסקות במסחר בזהב היא דרך מצוין להרוויח כסף. אולי לא תתעשרו מזה אבל אתם יכולים להרוויח סכום נאה מאד, בהתאם לכמות, איכות ומשקל התכשיטים שיש ברשותכם. ולא רק תכשיטים- חפצים עשויים זהב, מטבעות, מטילים ועוד. מסחר בזהב הוא נושא שכיח ומוכר למי שעוסק בהשקעות שונות שאינן נדל"ן או ניירות ערך.

רבים לא מודעים לעובדה כי המסחר הזה הוא דו צדדי- כלומר, אתם יכולים להיות משקיעים ולרכוש זהב, או להיות סוחרים בזעיר אנפין, ולמכור אותו. רבים מאיתנו מחזיקים תכשיטי זהב ישנים בבית. חלקם כבר לא אופנתיים, אחרים שבורים או בעלי מראה מיושן.

עבור סוחרי זהב זה לא משנה. מה שמשנה הוא העובדה שיש לכם חומר גלם שניתן לסחור בו. אז אם אתם מחפשים דרך מהירה לקבל כסף מזומן שגם לא תצטרכו להחזיר אחר כך בתשלומים חודשיים שווים- יש לכם הזדמנות פז של ממש.

כל הנוצץ זהב הוא, ואפילו למכירה

התהליך הוא פשוט ביותר: אתם עושים סדר במגירות או בכספת, בודקים אלו תכשיטים ופריטים עשויי זהב יש ברשותכם ובאילו מהם אין כל שימוש, גם לא ערך סנטימנטלי או נוסטלגי. לאחר המיון אתם יוצרים קשר עם חברה המתמחה ברכישת תכשיטים וזהב וקובעים פגישה. המפגש יהיה במשרדי החברה, בבית קפה או בכל מקום אחר שנוח לכם להיות בו.

נציג מטעם החברה מגיע, מצויד במשקל מדויק ועם רקע וידע מקיף על סוגי זהב, איכותו ומידת הטוהר שלו. זהב טהור הוא זהב בו יש קרוב למאה אחוזי זהב ומעט מאד תערובות של מתכות אחרות, בעוד שזהב באיכות נמוכה יותר יהיה זהב בו יש תערובת (סגסוגת) של מתכות אחרות בכמות רבה יותר.

את הנתונים על כמות הקראט שבזה ניתן לראות ברוב המקרים באמצעות חותמת המופיעה על גבי התכשיט עצמו ומציינת את הקראט ולעתים גם את ארץ הייצור של התכשיט. הנציג, אומד את הזהב ומודד את משקלו ומעריך את מחירו.

המחיר נקבע על ידי מחירון הזהב הבין לאומי המתעדכן מדי יום ברשת האינטרנט ובמקומות נוספים. כך שכל התהליך הוא הוגן, אמין וענייני. לאחר מכן הזהב מחליף ידיים ובאותו המעמד אתם מקבלים כסף מזומן תמורת הזהב שמכרתם. יותר פשוט וקל מזה לא יכול להיות.

תוכלו אפילו לסחור בזהב או תכשיטים

מכירת זהב במזומן היא דרך מצוינת להרוויח כסף מזומן. אתם לא חייבים להיות במשבר כלכלי כדי לבחור באופציה הזו. יכול להיות שפשוט יש לכם תכשיטי זהב שמוטלים כאבן שאין לה הופכים במגרה, וחבל. אין סיכוי שתענדו אותם, ואין לכם עניין בהם. יתרה מכך, מאחר ומדובר בכל זאת בפריטים בעלי ערך, אתם חיים בחשש תמידי של פריצות וגניבות או אפילו אובדן של פריטים אלו.

הפתרון הוא כאן, הוא זמין והוא יעיל. החליפו את הזהב שלכם בכסף מזומן והבטיחו לעצמכם שקט נפשי ופתרון שהוא שימושי עבור כל אחד מאיתנו- להרוויח עוד כסף. למרבה הצער, התקופות בהן ניתן היה להחליף סחורה בזהב פגו מן העולם. בעבר, זו היתה צורת המסחר המקובלת אך היום אין סיכוי שבעל המכולת, בעל הדירה שלכם או הבנק יקבלו תכשיט זהב שלכם תמורת כיסוי המינוס או כנגד תשלום משכנתא. אנחנו כן.

יכול להיות שמצבכם הכלכלי הוא מצוין. עדיין אין פירוש הדבר שלא תוכלו ליהנות מהחלפה של התכשיטים הישנים תמורת כסף מזומן, עימו תוכלו לרכוש לעצמכם תכשיטים חדשים ואופנתיים, המתאימים לטעמכם ולסגנונכם.

מהירות התגובה של נציגי החברה היא פנומנלית ובתוך כשעה מגיע נציג לכל מקום בארץ כדי לבצע את קניית הזהב שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לקבוע פגישה ובתוך זמן קצר יעזוב הנציג את ביתכם כשבידיכם כסף מזומן שקיבלתם תמורת הזהב הישן שלכם.

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד

054-8303162 חייג עכשיו